Gaziantep'nin En Büyük Gayrimenkul İlan Sitesine Hoş Geldiniz!, Emlak27.Net - Her Ay Milyonlarca Alıcıyı, Satıcıyı ve Kiracıyı Bir Noktada Buluşturan, Gaziantep'nin Gayrimenkul Sitesi. Kiralık veya Satılık - Daire, Müstakil Ev, Arsa, Arazi, Bahçe, Bağ, İş Yeri, Plaza, Villa vs. İlanlarının Tamamını Bulabileceğiniz Gayrimenkul İlan Platformunda, Gayrimenkul İlanlarınızı Milyonlarca İnsana Ulaştırma İmkanı Yakalayınız. Dünyanın Dört Bir Yanındaki Alıcılar İlanlarınızı İnternetten Takip Edebilecek ve Size Daha Hızlı Ulaşabilecektir. Satılık Daire, Kiralık Daire,satılik ev,kıralık daıreler,kiralik evler,kıralık daireler,kiralık daıre,kiralık daireler,kiralık ev,kıralık ev ılanları,daire kiralik,kıralık daire,kiralık dire,kralık daire,gayrimenkül,gayrimenkul,gayrımenkul,kiralik dükkan,kıralık dukkan,kiralik dukkanlar,kıralık dukkanlar,satılık ilanlar,satilik ilanlar,1 1 daireler,eşyalı,kiralik dukkan,kıralık dükkan,kiralık dukkan,kiralık dükkan,kiralik dükkanlar,kiralık dükkanlar,kiralık 1 1,1 1 kiralık,kiralık eşyalı,eşyalı kiralık,1 1 daire,eşyalı kiralık evler,kiralik isyeri,emlak kiralık,kiralik emlak,emlak kiralik,kıralık emlak,kiralık emlak,kiralık ev eşyalı,eşyalı kiralık ev,kiralık eşyalı evler,eşyalı kiralık daireler,satılık 1 1 daireler,1 1 kiralık evler,kiralık eşyalı ev,acıl satılık daıre,kiralık 1 1 daireler,kiralık eşyalı daireler,kiralık daire eşyalı,eşyalı kiralık daire,esyali kiralik daire,eşyali kiralik daire,acil satlık daireler,satılık 1 1 daire,1 1 daire satılık,kiralık daireler 1 1,1 1 kiralık daireler,acil satilik ev,eşyalı daire,acil satılık ev,kiralık daire 1 1,1 1 kiralık daire,1 1 kiralik daire,kiralık 1 1 daire,acıl satılık ev,kiralık ev 1 1,1 1 kiralık ev,daire emlak,emlak daire,kiralık isyeri,kiralik işyeri,kıralık işyeri,kiralık işyeri,işyeri kiralık,satılık bahçeli evler,kiralik esyali daire,kiralık eşyalı daire,eşyalı daire kiralık,kiralik eşyali daire,gaziantep satılık,emlaktan,2 1 evler,ev satlık,satlık ev,ev satlik,satlik ev,gaziantepte satılık evler,gaziantep emlakcilar,gaziantepte satlık evler,devren kıralık,devren kiralik,devren kiralık,emlak gaziantep,emlak in gaziantep,kiralik konut,kıralık konut,kiralık konut

Emlak Arama:

Gayrimenkullar

  • Satılık
  • Kiralık
  • Devren

Emlakçı Vitrini

REKLAM

Beyaz Eşya / Buz Dolabı/ Terimler

Sessiz çalışma
Buzdolapları ev ortamında sessiz çalışacak şekilde tasarlanmalıdır .
Değişik bölümlerde farklı yiyecekleri özelliklerine uygun koruma
Bu tip bir sistemde farklı kullanım bölgeleri olur; farklı sıcaklıkta ve nemde yiyecek depolanabilir. Örneğin, bir bölüm derin dondurucu olarak çalışırken diğer bölümlerde taze yiyecekler, şarküteri, içecekler ve taze sebzeler saklanabilir.
Yüksek verim
Verimi yüksek bir buzdolabı seçilmesinin hem kullanıcıya hem de çevreye yararı vardır. Az enerji tüketen bir buzdolabı ile daha az elektrik parası ödemek mümkündür.
Donma koruması özelliği
Buzdolaplarında, derin dondurucu içerisine yerleştirilen yiyecekler birbirine yapışmadan korunur.Yiyeceklerin paket ve son kullanma tarihlerinin bulunduğu etiketleri dahi nem ve karlanmadan etkilenmezler. Sıcaklık çok hassas bir şekilde ayarlanır.
Twin Cooling Soğutma Sistemi
İki evaporatörlü, iki fanlı ikiz soğutma sistemidir. Dondurucu ve soğutucu kısmındaki evaporatörler birbirinden bağımsız olarak çalışır. Bölümlerdeki hava birbirine karışmaz. Böylece yüksek enerji tasarrufu, her bölümde ideal ısı düzeyi, buzdolabı bölümünde ideal nem düzeyi ve bölümler arasında koku izolasyonu sağlanır.
Otomatik buz üretici
Otomatik buz üretici hızlı, kolay, sürekli bir şekilde buz temin eder. Dolapta her an hazır buz bulunmasının garantisidir.
Özel yumurta kabı
Yumurta kaplarında yumurtanın sivri tarafı aşağıya gelecek şekilde yerleştirilebilecek daha derin yuvalar vardır. Sivri ucu aşağıya doğru konan yumurta tazeliğini daha uzun süre korur.
Super X-Flow
Soğuk havanın kabinde dolaşımı özel bir fan ve döner yönlendirici ile sağlanır. Sensör, kapının ne kadar açılıp kapandığını, gıdaların üzerindeki sıcaklığı ölçer ve super x-flow içeriye ne kadar soğuk hava üflenmesi gerektiğine karar verir.
Soğuk su ve buz pınarı
Buzdolabı kapağı açılmadan soğuk su ve buz alınabilir. Buz, seçici düğme vasıtasıyla kullanıcının o anki isteğine göre küp veya parçalanmış şekilde verilir.
Bio deodorizer
İstenmeyen kokuları yok eden koku gidericidir.
Kapı alarmı
Enerji tasarrufu sağlayan, otomatik kapanma ve açık kapı alarmıdır. Eğer kapı açıklığının arası azsa dolap kendiliğinden kapanıp soğukluk kaybını önler. Açı büyükse kullanıcıyı uyarmak için bir ikaz sesi duyulur.
No-Frost sistemi
Derin dondurucu ve soğutucu içindeki soğuk hava, fan üfleme sistemi sayesinde dolabın her köşesine dağılır. Dolap içerisinde soğutulan havada mevcut bulunan nem, sistematik olarak dışarı alınır ve yoğunlaştırılarak su haline getirilir. Dolap dışındaki kompresör üzerindeki bir kapta toplanan bu su, kompresörün ısısıyla buharlaştırılır. No-Frost sistemi karlanma ve buzlanmaya son verdiği gibi, çözme işlemine de gerek kalmaz.
Gizli soğutma kanalı
Ortamdan sıcaklığı çeken, arka yüzeye entegre gaz dolaşımlı düzen.
0°C bölmesi
Et, peynir gibi gıdaları dondurmadan uzun süre saklama bölümüdür.
Soğutucu-Dondurucu kombinasyonları
3 yada 4 derin dondurucu çekmecesi olan hem buzdolabı hem derin dondurucu modeller, seyrek mutfak alışverişi, daha düşük elektrik faturası ve daha uzun süre korunabilen yiyecekler gibi avantajlar sağlar.
Şok dondurma özelliği
Dondurucuya yeni yiyecek koymadan 4-6 saat önce şoklama işlemi başlatılır. Yeni yiyecekler yarleştirildikten sonra şoklama kapatılır. Dondurucuya, dondurma kapasitesinin %10'u kadar yiyecek konulursa, bu işleme gerek yoktur.
Turbo Fan
İçerideki soğuk havanın homojen bir biçimde dağılmasını sağlayan fandır.
Hızlı çözme sistemi
Soğutucularda bulunan bir özelliktir. Oluşan buz ve karlanma düzenli aralıklarla devreye giren çözme otomatiği sayesinde suya dönüştürülüp, buharlaştırılır. Soğutucu-dondurucu kombi modellerde ise bu sistem sadece soğutucu kısmında mevcut olup derin dondurucu kısmında çözme işlemi manuel olarak yapılır.
Aktif uyarı sistemi
Bu sistem ile derin dondurucunun normal çalışıp çalışmadığı, dondurma derecesine ulaşılıp ulaşılmadığı ve şoklama yapılıp yapılmadığı kontrol göstergeleri ile belirtilir. Olası bir ısı artışında ikaz edilir.
Çevre dostu buzdolabı
Ozon tabakasının korunması amacı ile soğutucular CFC gazları içermeyecek şekilde üretilirler

Okunma Sayısı : 2183 Eklenme Tarihi : 15 Temmuz 2011 Cuma

İLGİLİ SAYFALAR

REKLAM

Yeni Eklenen Emlak Ofisleri

Günsev İnşaat

Günsev İnşaat

Günsev İnşaat
/


Iconova

Iconova

Iconova
/


Hasan Sever

Hasan Sever

Hasan Sever
/


has emlak

has emlak

hüseyin akkurt
Gaziantep / Şahinbey


nur emlak

nur emlak

halef atalar
Gaziantep / Şahinbey


TEGAR EMLAK

TEGAR EMLAK

İSMAİL KÖRÜKÇÜ - SER...
Gaziantep / Şahinbey


EFEKAN EMLAK VE İNŞAAT

EFEKAN EMLAK VE İNŞA...

murat toyaksi ökkeş ...
Gaziantep / Şahinbey


ÖZ ŞAHİN GAYRİMENKUL

ÖZ ŞAHİN GAYRİMENKUL

ŞAHİN KAHRIMAN
Gaziantep / Şahinbey


DOSTLAR EMLAK

DOSTLAR EMLAK

Mehmet CEYLAN
Gaziantep / Şahinbey


DAŞIYICI EMLAK

DAŞIYICI EMLAK

mustafa özdemir
Gaziantep / Nizip


MUSABEYLİ EMLAK

MUSABEYLİ EMLAK

UĞUR ŞAHAN
Gaziantep / Şahinbey


OSMANLI GAYRİMENKUL

OSMANLI GAYRİMENKUL

CUMA KILIÇ
Gaziantep / Şehitkamil


Döviz Kurları

1 USD = 3,69 TL - 1 EURO = 3,99 TL